Студрада
Заходи
Дозвілля
Спорт

Гуйван Євген ( гр. ХМ-31Ш) чемпіон міста та призер обласних змагань з армреслінгу

Лузік Роман (гр. СУ-21Ш) чемпіон міста та призер обласних змагань з гирьового спорту

Лисенко Дмитро (гр. ХМ-21Ш) чемпіон міста та області з міні-футболу

Харченко Денис (гр. СУ-21Ш) чемпіон міста, учасник першості України з джиу-джитсу, член збірної команди інституту з волейболу та футболу

Гусак Сергій (гр. ХМ-21Ш) чемпіон міста та призер обласних змагань з легкої атлетики, член збірної команди інституту з волейболу та футболу

Корольова Юлія (гр. СУ-21Ш) чемпіон області з настільного тенісу, призер міських змагань з легкої атлетики, член збірної команди інституту з волейболу

Cтудентський спортивний рух Ші СумДу є потужним чинником освіти та виховання, формування характеру і світогляду молодої людини, зміцнення її здоров’я, набуття професійно важливих і життєво необхідних якостей !

Спортивні змагання «Здорова нація» У спорткомплексі «Свема» Шосткинського інституту пройшли спортивні змагання «Здорова нація», присвячені Дню Перемоги. Проведення заходу ініціював студентський комітет за підтримки адміністрації вишу та міської влади ...

Фоторепортаж >>>

1

Пройшли змагання серед студентів на першість ШІСумДУ з волейболу. У змаганнях взяли участь команди 1, 2, 3 та 5 курсів.
У результаті азартної боротьби за перемогу місця розподілилися так:
1 місце – команда 5 курсу;
2 місце – 2 курс;
3 місце – 3 курс;
4 місце – 1 курс.

Корж Олександр, студент гр. СУс-31Ш, був визнаний кращим гравцем інституту.
Команди нагороджено пам’ятними дипломами.

1

До Дня захисника Вітчизни на базі Сумського державного університету відбувся патріотично-спортивний конкурс "Нумо, хлопці!". Звання кращих виборювали команди Шосткинського та Конотопського інститутів, Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка.

Учасники змагалися в спортивних конкурсах , демонстрували кмітливість, силу та швидкість під час військово-прикладних завдань.
Учасники Шосткинської команди : Харченко Денис(СУ-21Ш), Лузік Роман (СУ-21Ш), Мороз Юрій (СУ-21), Самсоненко Олександр (ХТс-31Ш), Слободян Володимир (ХМ-11Ш) виявилися кращими та посіли перше місце. Переможці нагороджені пам’ятними дипломами та подарунками.

1

Архів новин >>>

НОВИНИ СПОРТУ

Цьогорічна спартакіада розпочалася змаганнями з міні-футболу. Переможцями в цьому виді спорту стали команди груп Е-10, С-09, ЕА-07.
Згідно з календарем спортивно-масових заходів пройшли товариські зустрічі та міні-турніри, присвячені 90-річчю ХТК ім. Івана Кожедуба.
У рамках підготовки до обласних змагань проведено першість навчального закладу з настільного тенісу, де перемогли команди груп М-10, С-09, ТИ-08.
Групи М-10, С-09 знову були найсильнішими з волейболу на своєму курсі, а серед третьокурсників кращою стала команда Е-08. У гімнастичному підтягуванні нинішнього року побито дворічний рекорд. Зробив це студент групи Е-09 Волков Микита, що підтягнувся 37 разів. Перемогли в цьому виді спорту групи М-10 та Е-10 (з однаковою кількістю підтягувань), Е-09 та ЕА-08.
Понад 100 студентів коледжу взяли участь у першості з баскетболу серед юнаків. Бронзовими призерами стали студенти збірних команд С-08, Є-09, М-10. Друге місце – Є-08, М-09, С-10. Найкращі цього року збірні команди груп Є-10,ЄА-08 та С-09.
(На фото : зліва направо-Александренко Олексій (ЕА-08), Волков Микита (Е-09)-рекордсмен коледжу 37 підтяг, Жигало Олександр (М—8).

Довгоочікувана перемога

В обласній спартакіаді з міні-футболу збірна ХТК ім. Івана Кожедуба стала чемпіоном! На цю перемогу не просто довго чекали, але й багато працювали над її здобуттям. Раніше були команди переможці обласних змагань з футболу, але з міні-футболу - це вперше.

Баскетбольні новини

22-24 березня збірна команда ХТК ім. І.Кожедуба з баскетболу в складі: Небилиці Олександра, Маковки Андрія, Бондаренка Романа, Новика Романа, Жолобка Олександра, Вареника Євгена, Дупліка Назара - взяла участь в обласній спартакіаді. Бронзовими призерами повернулись наші юнаки з м. Конотопа.
Уся команда віддано і з великим бажанням перемогти відпрацювала всі ігри. Але найкращим гравцем названо капітана команди Дуплика Назара. Вітаємо нашу команду та їхнього тренера Михайленка С.М. з перемогою.

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на