Студентська вечірка на Halloween

Хоч далеко не всі сприймають веселощі на Halloween, і допоки ідуть суперечки та дискусії на тему «Хеллоуїн – добро чи зло», наші студенти з кожним роком усе більше проймаються духом цього чужоземного свята.
Із самого «передсвяткового» ранку в навчально-лабораторному корпусі ШІСумДУ цей дух уже поселився: кипіла робота з підготовки до веселої вечірки. Так, саме веселої, бо наші студенти переконані, що Хеллоуїн символізує собою перемогу життя над смертю, а тому треба переодягатися в моторошні костюми, щоб, так би мовити, налякати самим смерть, і святкувати обов’язково з жартами і гамірно.
Головним чаклунським атрибутом вечірки (як має бути) став гарбуз, а студенти заховали свої обличчя за чудернацькими масками, переодяглися в різні костюми: відьом, чаклунів, скелетів, будинкових, привидів, мумій - і розважалися. Конкурс на оригінальне фото неабияк активізував користувачів Instagram, а «жахливий» квест організував усю «нечисть» до чудової командної гри (до речі, перемогли «Червоні» і отримали солодкий приз). Вибирали і Короля та Королеву жахів. Ними стали студент Паша Гербей та старшокласниця ЗОШ№1 Юля Козлова (тут слід зазначити, що наші студентські вечірки охоче відвідує молодь інших навчальних закладів міста). Потім була дискотека, фотосесія у спеціально обладнаній фотозоні.
Ось так, наші студенти перетворили Хеллоуїн, цей відгомін давно минулого язичницького свята Самхейн (перехід з літа в зиму), у веселий маскарад та привід зібратися на дружню вечірку.

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :