Інститут на "Ярмарку професій"

Шосткинський інститут СумДУ - постійний учасник «Ярмарку професій», на які наш вуз запрошують Центри зайнятості Сумської та Чернігівської облдержадміністрацій. Це свідчить про неабиякий інтерес жителів до перспективного навчального закладу північного регіону України.
Цього разу представники нашого вузу робили відеопрезентацію інституту, виступали перед учнями шкіл Новгород – Сіверщини. Але найкращою рекламою навчального закладу стали самі студенти – учасники трьох народних колективів, що плідно працюють у ШІСумДУ. Молоді, красиві, надзвичайно талановиті юнаки і дівчата викликали бурю позитивних емоцій, зірвали шквал оплесків. Запальні танки, мелодійні музично-пісенні композиції, жартівливі естрадні мініатюри продемонстрували присутнім, які вони – студенти Шосткинського інституту.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :