Вітаємо з перемогою!

Другий вирішальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка та управління підприємствами», що проходив у ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», приніс чергову перемогу Шосткинському інституту СумДУ. Виступивши на конкурсній підсумковій науково-практичній конференції з доповіддю та захистивши в процесі дискусії результати своєї роботи, студент ІІ курсу кафедри «Економіки та управління» Матвієвський Олексій посів 3 місце та був відзначений дипломом.

Вітаємо студента та його наукового керівника, к.е.н. Тура О.М. та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ