Студентська вечірка

Чим страшніше, тим краще!» - такий девіз Хеллоуіну. Але незважаючи на похмуру атрибутику, на студентській вечірці панувала атмосфера справжнього веселого дозвілля. А ще зранку викладачів та студентів вітала зі святом страшненька, але така мила нечисть, поверхи інституту прикрашали виготовлені власноруч традиційні атрибути Хеллоуіну – кажани, пащекуваті гарбузи, чудернацькі плетива.
Свято продовжилося ввечері розважальною програмою. Здавалося, на дискотеку завітали чудовиська всіх мастей. У потворних масках та незбагненних костюмах важко було впізнати наших студентів-хіміків, «сушників», механіків та економістів. Чотири команди нечисті змагалися в кмітливості під час квесту. Переможці конкурсів отримали солодкі подарунки, а всі разом – море позитивних емоцій та справжнього драйву.
Організатор свята, Барсукова Марина (гр. ХТ-21Ш), поділилася враженнями: «Ми самі творці свого настрою та в змозі зробити студентське життя більш різноманітним, насиченим та яскравим. Це ще раз підтвердила сьогоднішня вечірка: молодь, як завжди, активна і креативна, тому персонажі свята були стильні і різнопланові, а програма веселою та захопливою».