Участь Шосткинського інституту в міжнародному семінарі

24 жовтня 2014 року в м. Києві пройшов міжнародний семінар-презентація «Інноваційні проекти наукових установ Національної Академії наук України: прогресивні технології, новітні матеріали для базових галузей промисловості та можливості їх просування на ринки ЄС», організований Академією наук України за участю Торгово-промислової палати України та під егідою Євросоюзу.
У рамках цього заходу було представлено проект «Національна технологічна платформа «Нові матеріали та перспективні технології їх виробництва».
Водночас відбулася презентація розробок провідних наукових установ НАНУ у сфері технологічних процесів та нових матеріалів, що апробовані та мають перспективи застосування в різних галузях промисловості (машинобудування, металургія, хімічне виробництво), енергетиці, будівництві, транспорті.
З доповідями виступили представники Австрії, Німеччини, Румунії, Польщі, Угорщини та Міністерства освіти України. Інновації представили шість установ НАН України. Старший викладач Шосткинського інституту, кандидат технічних наук Закусило Р.В. також запропонував напрямки своїх інноваційних наукових розробок, інвестування і впровадження яких може мати значну перспективу. Його презентація викликала неабияку зацікавленість у присутніх.

На сторінку кафедри ПОХВ >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.