Краща академічна група інституту нагороджена туристичною поїздкою

За доброю багаторічною традицією кожні півроку краща академічна група інституту нагороджується туристичною поїздкою. Цього разу високі показники навчальних досягнень та рівень громадської активності продемонстрували студенти гр. ХТ-01Ш.

На туристів чекали пам’ятки архітектури славетного Батурина. Студенти відвідали палац Кирила Розумовського, цитадель, будинок-музей генерального судді Василя Кочубея. Міцні оборонні споруди, краса та вишуканість інтер’єрів, оригінальні старовинні речі сповна відтворюють історичну атмосферу давнини. Особливо зацікавила відвідувачів трагічна історія кохання Івана Мазепи та його хресниці Мотрі Кочубей.

Від побаченого і почутого за час екскурсії в студентів залишилися глибокі і незабутні враження, виникло бажання приїздити сюди знову і знову.

На сторінку Студентам >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.