Розширюємо горизонти співпраці

За попередніми домовленостями між керівництвом інституту та відділом освіти Новгород-Сіверської державної адміністрації до вузу завітали директори та заступники директорів навчальних закладів сусідньої області. Мета зустрічі – надання свіжої достовірної інформації про можливості, перспективи, матеріально-технічне забезпечення вишу, налагодження більш тісних контактів зі школами, розширення вже існуючих напрямів співпраці.
У новому ІV корпусі інституту гостей зустрічали представники кафедр, щоб розповісти про спеціальності, працевлаштування своїх випускників, відповісти на запитання, що цікавили присутніх. Екскурсію по лабораторіях, аудиторіях, лекційних залах провели співробітники вузу, серед яких чимало випускників самого вишу, його аспірантів. Потім була конструктивна розмова з директором інституту В.Л. Акуленком, який з любов’ю і гордістю презентував навчальний заклад, окреслив шляхи можливої співпраці, закликав до взаєморозуміння та роботи за різними напрямами освітньої діяльності.
До речі, до Шосткинського інституту щорічно вступають випускники Новгород–Сіверська та району, а місцева Державна гімназія ім.К.Д.Ушинського вже не перший рік входить до комплексу нашого вузу.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :