Розпочала роботу Школа юного менеджера

25 жовтня на базі КПНЗ «Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді» розпочала роботу Школа юного менеджера, організована викладачами кафедри економіки та управління Шосткинського інституту СумДУ.
Заняття із старшокласниками за програмою, розробленою на кафедрі інституту, та за окремим розкладом, зручним для школярів, проведуть провідні фахівці вузу, кандидати економічних наук Прожога Ірина Валентинівна, Вареник Ірина Володимирівна, Мануйлович Юрій Миколайович, Пригара Ірина Олександрівна, Новикова Інна Володимирівна.
Про серйозні речі в ігровій формі – така основна концепція роботи Школи юного менеджера. Перше заняття, що його провела з учнями 10-11класів завідувач кафедри економіки та управління к.е.н. Прожога Ірина Валентинівна, викликало в юнаків та дівчат справжній інтерес і велике бажання продовжувати навчання.
Запрошуємо всіх, кого зацікавила дана інформація, приєднатися до наших занять у Школі юного менеджера.

Детальніше про роботу Школи юного менеджера >>>

Графік роботи Школи юного менеджера >>>