Дорогі освітяни! Шановні колеги!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

У цей особливо теплий осінній день ми відзначаємо День працівників освіти - по-справжньому всенародне свято людяності, мудрості та віри. Адже на освітян покладене відповідальне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян держави, яка торує свій нелегкий шлях. Саме Ви, працівники освіти, даючи глибокі фахові знання своїм студентам, прищеплюючи їм моральні цінності, сприяєте особистісному, професійному, громадянському становленню молоді в сучасному непростому світі. А відтак, формуєте щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Тому найтепліші слова вдячності всім тим, хто присвятив себе нелегкій педагогічній справі, за сумлінну працю на просвітницькій ниві.

Щиро вітаю науково-педагогічних працівників Шосткинського інституту, наших колег із коледжу та ліцею, що входять до складу вузу, педагогічні колективи шкіл міста і району з професійним святом.

Бажаю всім міцного здоров'я, невичерпної наснаги та творчого оптимізму, успіхів у справах, достатку і злагоди в родинах, тепла в душах від щирої вдячності ваших вихованців.

Т.в.о. директора інституту Н.О.Тугай