Вітали студенти

За доброю традицією студенти інституту привітали співробітників вузу з їхнім професійним святом. Адже День працівників освіти – то прекрасна нагода висловити вдячність і повагу людям, які відкривають світ знань і можливостей, допомагають знайти себе і своє місце в житті. Тому з самого ранку повсюдно звучали слова привітань і побажань.
У кімнаті відпочинку студенти організували приємне спілкування, святкову лотерею, жартівливі конкурси та розваги, пригощали чаєм. У всьому відчувалася щира турбота, взаємоповага та взаєморозуміння.
Концертна програма, як завжди, приємно порадувала широкою палітрою талантів юних виконавців, учасників народних студентських колективів, та викладачів вузу, які також долучилися до створення теплої атмосфери свята. Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі.
Глядачі: ветерани педагогічної праці, співробітники вузу, студенти, їхні батьки – отримали заряд позитивної енергії, а святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :