Шосткинський інститут СумДУ організував для учнів 9-10 класів міста навчально-організаційний захід «Популяризація вищої освіти».
Захід проводився з метою популяризації вищої освіти в сучасних умовах соціально-економічного розвитку України, а саме: ознайомлення школярів з системою вищої освіти країни, з напрямами та спеціалізаціями навчання у вузах України, у тому числі й ШІСумДУ; поширення знань про наукові дослідження в різних галузях та залучення учнівської молоді до студентського життя.
Школярі мали можливість отримати інформацію про вступ у вищі навчальні заклади, про ЗНО; прослухали лекції, підготовлені для них викладачами інституту, поспілкувалися з студентами та співробітниками. Так, зокрема перед учнями з лекцією на тему «Комп’ютерні технології в сучасному житті» виступив к.т.н., завкафедри СІТ Худолей Г.М., а старший викладач кафедри економіки та управління, к.е.н., відповідальний секретар відбіркової комісії ШІСумДУ Тур О.М. розповів про подробиці вступу до ВНЗ та прочитав лекцію з економічної теорії. Декан ФДФН, к.т.н. Проценко О.М. познайомив школярів з перспективами на найближче для них абітурієнтське майбутнє, важливість вже зараз обирати напрям навчання та професію.
За підсумками навчально-організаційного заходу «Популяризація вищої освіти» кожен учень-учасник отримав можливість пройти безкоштовне тренувальне тестування у 2017 році на базі Шосткинського інституту СумДУ.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку довузівської підготовки >>>