З Днем народження, рідний факультете!

Це були чи не найяскравіші вихідні після важких трудових буднів! Грандіозне свято на березі ріки з піснями біля вогнища, запальними танцями та цікавими конкурсами... Саме таким було святкування десятої річниці з дня заснування факультету денної форми навчання нашого інституту. На студентів чекали цікаві випробування в спортивно-туристичних змаганнях, які зміцнили командний дух та відкрили приховані таланти. Несподіваний флеш-моб помітно підняв настрій. Чисте повітря та фізичне навантаження добре розпалили апетит. Страви, приготовані на вогнищі, чай та випічка стали смачною і ситною вечерею в колі друзів. А потім, зібравшись біля багаття, студенти співали пісень під гітару, багато говорили і жартували.
Свято вдалося на славу, з нетерпінням чекатимемо наступного Дня народження улюбленого факультету.

На сторінку Студенти >>>