Перший захід з програми міжнародної співпраці Creative Spark

27 березня у Шосткинському інституті СумДУ відбувся перший захід з програми міжнародної співпраці Creative Spark. У ролі тренера британського проекту виступив викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Олег Дума.
Програмою передбачений розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark з метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.
Introductory Session від проекту Creative Spark прослухали студенти, викладачі, представники міської влади та підприємці нашого міста.
З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі у квітні місяці.