У Дніпропетровському державному хіміко–технологічному університеті відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Хімічні технології». Шосткинський інститут Сумського державного університету на конкурсі представляли студентка 5-го курсу Вазієва Аліса (гр..ХТс-21Ш) та її науковий керівник к.т.н. Старикова Тетяна Миколаївна. Робота наукового заходу проходила у вигляді захисту представлених робіт. Результат участі нашої студентки - диплом III ступеня.
Вітаємо Вазієву Алісу та її керівника Старикову Т.М. з успіхом, бажаємо подальших успіхів та значимих досягнень на теренах науки!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.