Звітно-виборча студентська конференція

Відбулася звітно-виборча студентська конференція, на якій розглядалося кілька питань, зокрема звіт про роботу студентського комітету за минулий рік і вибори нового складу студентської ради та його голови.
Голова студентського комітету Харченко Д. розповів про діяльність молодіжного самоврядування в інституті, про успішно проведені заходи, але й зауважив, що не все вдалося, чимало ідей лишилося нереалізованими.
Під час конференції із побажаннями та зауваженнями виступив директор інституту Акуленко В.Л. Він відзначив важливість успішної роботи студентської ради для іміджу інституту, наголосив на пріоритетних напрямках – навчальній та науковій роботі, профорієнтаційних заходах, питаннях, що стосуються соціального захисту молоді (умови проживання в гуртожитку тощо).
Вибори складу нової ради відбувалися згідно з останніми змінами та доповненнями до Положення про студентське самоврядування (по одній особі від кожної групи та представник від аспірантів).
Тож новий склад студради такий:
1. Чмих Тетяна, гр. ЕФ-31Ш
2. Тарадєй Тетяна, гр. ХТ-31Ш
3. Єрмоченко Андрій, гр. ХМ-31Ш
4. Бельченко Олексій, гр. СУ-31Ш
5. Ігнатенко Аліна, гр. Е-21Ш
6. Барсукова Марина, гр. ХТ-21Ш
7. Прокудіна Катерина, гр. ХМ-21Ш
8. Лузік Роман. гр. СУ-21Ш
9. Носов Олег, гр. ХТ-11Ш
10. Дугін Павло, гр. ХМ-11
11. Сухих Богдан, гр. Е-01Ш
12. Федоренко Марина, гр. ХТ-01Ш
13. Малишок Євген, гр. ХМ-01Ш
14. Антипенко Євген, гр. СУ-01Ш
15. Федорчук Богдан, гр. ХТс-31Ш
16. Панченко Олександр, гр. ХМс-31Ш
17. Хоменко Віталій, гр. СУс-31Ш
18. Єфименко Анна, аспірантка.
Студентського директора вибирали таємним голосуванням. З мінімальною перевагою в один голос перемогу здобула студентка ІІІ курсу гр. СУ-11Ш Гербей Ярослава.
Бажаємо студентському активу інституту нових ідей та креативних рішень!

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.