Нова спортивна площадка для студентів

Поряд з новим навчально-лабораторним корпусом Шосткинського інституту СумДУ відкрилася спортивна площадка - футбольне поле і бігова доріжка. У перспективі тут будуть функціонувати волейбольний та тренажерний майданчики.
Символічну червону стрічку урочисто перерізали заступник губернатора Сергій Слизький та депутат Верховної Ради Ігор Молоток.
Студенти інституту та коледжу зразу ж випробували нове поле зі штучним покриттям, провівши товариський матч з міні-футболу, що закінчився перемогою юнаків ШІСумДУ.
Викладачі фізичного виховання впевнені, що такі спортивні об’єкти заохочуватимуть до занять фізкультурою людей різного віку, сприятимуть розвитку спорту. І звичайно ж, нова спортплощадка пустувати не буде, бо кількість бажаючих вести здоровий спосіб життя в нашому місті постійно збільшується.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :