Персональне розприділення випускників

У Шосткинському інституті відбулося персональне розприділення випускників за спеціальностями «Хімічні технології високомолекулярних сполук» (магістри) та «Економіка підприємства» (бакалаври). Це добра традиція і принципова позиція вузу, який турбується про те, щоб студенти мали можливість отримати перше місце роботи.
На розприділення були запрошені і взяли в ньому активну участь представники промислових підприємств і організацій міста, зокрема заступник генерального директора з якості, уповноважена особа ТОВ «Фармхім» Смолка Ж. О., заступник начальника цеху з виробництва хіміко-фармацевтичних препаратів Веренич О. О., начальник технологічної лабораторії Тарасенко О. М, начальник відділу кадрів Яковлева А. В.; фахівець відділу кадрів ДержНДІХП Мязина Т. А., начальник відділу кадрів КП Шосткинський казений завод «Імпульс» Черкай В. К., керівник ТОВ «Торговий дім «Дизайн» Шилова І. В. До речі, Веренич Олександр Олександрович та Тарасенко Ольга Миколаївна – і самі недавні випускники Шосткинського інституту, а те, що вони обіймають керівні посади, свідчить про їхню якісну фахову підготовку. Тож Шосткинський інститут СумДУ запрошує підприємства та організації усіх форм власності регіону до співпраці з метою підготовки та виховання спеціалістів високої кваліфікації для різних галузей виробництва.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ