Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

В очікуванні радісних новорічних свят, коли над землею засвітиться різдвяна зірка, ми оцінюємо зроблене і аналізуємо перспективи.
Для нашого інституту 2013 був роком нових набутків і позитивних зрушень.
Інститут упевнено нарощував науковий та освітній потенціал: молоді викладачі вузу успішно захищали кандидатські дисертації, студенти здобували перемоги в конкурсах наукових робіт та олімпіадах із базових навчальних дисциплін, вагомі результати дала науково-дослідницька робота, активно і ефективно освоювалася матеріально-технічна база нового ультрасучасного корпусу, проходили акредитації кафедр…. Плідно працювали народні художні колективи, радуючи своєю творчістю шанувальників та завойовуючи серця нових прихильників далеко за межами міста. Інститут жив, працював, діяв, розвивався, міцнів. І нам є чим пишатися, та є до чого й прагнути.
Головне завдання на наступний рік – це більш активний вихід на ринок освітніх та наукових послуг, істотне збільшення обсягів наукових досліджень, зростання кадрового потенціалу, втілення в життя нової стратегії науково-навчальної роботи з талановитою шкільною та студентською молоддю.
За кожною справою, кожною перемогою, кожним здобутком – наші студенти, активні, талановиті, найкращі; наші викладачі і співробітники, креативні, перспективні, мудрі. Я вдячний Вам за щоденну сумлінну працю, за розуміння, за підтримку і відданість своєму вузу.

Із нагоди новорічних та різдвяних свят бажаю усім здоров’я для плідної роботи та радісного відпочинку, родинного затишку та добробуту, наснаги для творчості та нових звершень, здійснення найзаповітніших мрій та сподівань. Хай буде більше позитиву і хвилин щастя, приємних і цікавих зустрічей, проектів, починань! З Новим роком Вас! З Різдвом Христовим!

З повагою В.Л.Акуленко, директор інституту

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :