Звітно-виборча студентська конференція

Пройшла звітно-виборча студентська конференція, на якій було заслухано звіт про роботу студентського активу за минулий рік та обрано новий склад студради.
Студентський директор Гербей Ярослава (гр. СУ-11Ш) розповіла про традиційні та нові форми роботи, зокрема про культурно-масові заходи, які знайшли широке схвалення в осередку молоді інституту, наприклад акція до Дня донора або дні самоврядування. Вказала Ярослава і на недоліки, зокрема в навчально-науковому та профорієнтаційному напрямках.
Делегати конференції висловили побажання та власне бачення окремих аспектів діяльності студентського активу.
До присутніх звернувся директор інституту Акуленко В.Л. Він підкреслив вагомість студентського самоврядування в навчальному закладі, висловив готовність до співпраці та зацікавленість адміністрації у створенні сильної й ініціативної студентської ради.
На посаду студентського директора балотувалося 3 кандидати.
Шляхом таємного голосування більшістю голосів була обрана Гербей Ярослава.
Вітаємо оновлений склад студради та його очільника, бажаємо бути ініціативними, креативними, наполегливими, творчо та натхненно підходити до організації життя студентської молоді нашого вузу.

Склад студентської ради 2014-2015 року:
1. Гербей Ярослава, гр. СУ-11Ш - студентський директор
2. Наумова Поліна, гр. ХТ-41Ш
3. Бензик Юля, гр. СУ-41Ш
4. Барсукова Марина, гр. ХТ-21Ш
5. Матвієвський Олексій , гр. Е-41Ш
6. Фролов Ростислав, гр. ХТ-41Ш
7. Гудзовська Аліна, гр. ХМ-41Ш
8. Лузік Роман, гр.СУ-21Ш
9. Сердюк Іван, гр. СУ-41Ш.
10. Бельченко Олексій, гр. СУ-31Ш.

Розробка та WEB - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :