ІІІ науково-технічна конференція «ТИТАН 2012: виробництво і застосування»

На базі Запорізького національного технічного університету відбулася ІІІ науково-технічна конференція «ТИТАН 2012: виробництво і застосування». Від Шосткинського інституту СумДУ в ній взяла участь фахівець кафедри ФЗНД Круглова Н.О., яка вже виступала з доповідями і отримала диплом на попередніх двох конференціях.
Географія форуму була широкою. У роботі конференції взяли участь представники навчальних закладів та підприємств м. Запоріжжя, Шостки, Києва, Харкова, Донецька, Львова, Дніпропетровська, Сімферополя та Москви. У представлених доповідях розглядалися актуальні питання наукових досліджень та технічних рішень як в титановій промисловості, так і в кольоровій металургії в цілому, екологічні аспекти знешкодження відходів, утворених у результаті виробництва, та прогнозування їхнього впливу на навколишнє середовище.
Учасниками конференції було прийняте важливе рішення про проведення наступної конференції вже міжнародного рівня.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.