Ярмарок професій 2018

26 вересня 2018 року Новгород-Сіверською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості для випускників шкіл і молоді був організований традиційний «Ярмарок професій». У заході взяли участь представники понад 10 навчальних закладів Сумської і Чернігівської областей. Шосткинський інститут Сумського державного університету разом із Хіміко-технологічним коледжем ім. І.Кожедуба ШІСумДУ представили глядачам двох сучасних роботів, які були зібрані і запрограмовані руками викладачів і студентів, макет «розумного будинку» та презентаційні і роздаткові матеріали.
Під час презентації навчальних закладів майбутні абітурієнти мали можливість прослухати детальну інформацію про навчальний заклад, задати питання і проглянути відео-сюжет про Шосткинський інститут.

На сторінку довузівської підготовки >>>