Шановні викладачі вузу та вчителі шкіл!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

У День працівників освіти, цього свята скромних, достойних, добрих, мудрих, талановитих людей з великим і відкритим серцем, звертаюсь до Вас зі словами щирих привітань та найтепліших побажань.

Здоров’я та щастя усім Вам, невичерпних творчих сил та енергії, натхнення та наснаги, успіхів у Вашій благородній праці, людської поваги, вдячності та довгої доброї пам’яті.

Обрана Вами життєва дорога непроста і нелегка: Ви творити особистість і громадянина, відкриваєте двері в безмежний світ знань, допомагаєте знайти себе, навчаєте впевнено йти вперед з відчуттям гордості за себе і рідний край. Ви, по суті, творите майбутнє!

Тож нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, вогонь Вашого серця, іскринки Вашого таланту! Зичу натхнення, наполегливості і цілеспрямованості, взаєморозуміння та підтримки в роботі, оптимізму, щоденної радості, добра, надії й любові в житті!

Вітаю Вас, щиро і сердечно, з професійним святом!

Директор інституту Тугай Н.О.