Майбутні офіцери запасу виборюють перемоги в «Універі»

З 10-22 вересня заклад оздоровлення та відпочинку «Універ» Сумського державного університету гостинно приймав понад 250 студентів із Черкаської, Чернігівської та Сумської областей, які здобувають освіту за програмою підготовки офіцерів запасу. Студенти з восьми вишів України, серед яких і наш Шосткинський інститут, окрім прослуховування курсу лекцій та практичних занять з військових дисциплін, кожного дня брали участь у оздоровчо-спортивно-культурних заходах, організованих кафедрою фізичного виховання, спортивним та студентським клубами СумДУ.
Порадували свій інститут успіхами та результатами шосткинські студенти – Власенко О.В., Вронський І.М., Матющенко О.О., Убогович Я.О., Целік Р.О., Бузинний В.С., Петренко А.В. Так, у змаганнях із пожежно-прикладних видів спорту та «Безпеки життєдіяльності», присвячених Дню працівників цивільного захисту, збірна команда Уманського державного педагогічного університету та Шосткинського інституту СумДУ посіла перше місце, представники Черкаського державного технологічного університету – друге, а студенти Чернігівського державного технологічного університету опинилися на третій сходинці.

Спритність та згуртованість привели команду Чернігівського державного технологічного університету до першого місця в змаганнях зі спортивного орієнтування. Учасники збірної команди Шосткинського інституту СумДУ, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини прийшли другими до фінішу, а команда Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка – третіми.
Майбутні офіцери запасу мірялися не тільки силою, але й розумом. За результатами інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» команда «Гардемарини, вперед!» Чернігівського технологічного університету виборола першість. Друге місце посіла команда «Торнадо» (збірна Шосткинського інституту СумДУ та Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя). Учасники із команди «Бусоль» Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького опинилися на третій позиції.
Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бріжатий, вітаючи курсантів із успішним завершенням навчання у таборі, сказав: «Будьте готові, весняний заїзд 2013 року буде ще більш захоплюючим. Нова навчальна, спортивна та культурна програма, яка виявить найрозумніших, найсильніших та найкмітливіших, уже у процесі розробки. На вас чекає справжня перевірка на мужність».
Також проректор закликав студентів докласти ще більше зусиль у навчанні та проявити усі свої здібності наступного разу. Адже ректор СумДУ Анатолій Васильєв націлений на відбір найкращих з кращих, щоб запропонувати місце для подальшого навчання в аспірантурі задля поповнення кадрового потенціалу університету новими перспективним кадрами з військовою підготовкою.

За матеріалами сайту СумДУ

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.