Щиро вітаємо всіх випускників центру заочної та дистанційної форм навчання!

ЦЗДФН Шосткинського інституту Сумського державного університету завершив літній випуск студентів заочної форми навчання. Близько 100 випускників отримали бажаний диплом «бакалавра» та «спеціаліста» за технічним та економічним напрямами. Ми щиро вітаємо всіх випускників центру заочної та дистанційної форм навчання і впевнені, що отримані знання дозволять нашим вихованцям гідно вступити до сучасної когорти працівників та надалі лишатися на висоті вимог сьогодення. Бажаємо гідно йти життєвим шляхом, бути впевненими у своїх силах, своїх можливостях, своєму майбутньому.
Шановні випускники нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років !

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку ЦЗДФН >>>