Аспіранти кафедри ХТВМС – учасники XІІ Всеукраїнської конференції у м. Дніпропетровську

Аспіранти кафедри ХТВМС взяли участь у XІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії, що проходила в травні на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Шосткинський інститут представляли Веренич Олекандр та Романченко Анжела.
Науковий захід об’єднав роботу різноманітних секцій, а саме: органічної, аналітичної, фізичної хімії та сучасних харчових технологій, хімії та хімічної технології високомолекулярних і природних сполук. Саме в роботі останньої секції успішно та результативно попрацювали наші аспіранти. Так, Романченко А.М., виступивши з доповіддю «Термічний розклад перхлорату калію», посіла I місце, а Веренич О.О. з доповіддю на тему «Екстрагування тринітрату гліцерину з балістичного матеріалу» - третє.
Крім безпосередньої участі в роботі конференції, аспіранти мали прекрасну нагоду ознайомитися з пріоритетними науковими напрямами, за якими працюють студенти та аспіранти України, з умовами навчання в ДНУ, поспілкувалися та обмінялися досвідом з колегами, отримали матеріали конференції у вигляді тез доповідей, а також помилуватися містом під час екскурсій.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.