Студенти Шосткинського інституту СумДУ здобули заслужене визнання в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, що відбувся в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».
Дмитро Самофалов та Артем Полевик узяли участь у роботі двох незалежних секцій олімпіади – «Загальна хімія» та «Хімія (хіміко-технологічний напрямок)».
Результати порадували і самих студентів, і їхнього викладача, кандидата технічних наук Павленко Оксану В’ячеславівну, адже диплом ІІ ступеня, що його отримав Дмитро Самофалов, значимий здобуток для змагань такого рівня. Щиро вітаємо наших студентів!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ФЗНД >>>