Науково-практичний семінар студентських дослідних робіт «Сучасні проблеми хімічної технології» (кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук)

Учасники щорічного студентського науково-практичного семінару кафедр ХТВМС та ПОХВ обговорили наукові і практичні аспекти спеціальної хімічної технології та сучасні процеси та обладнання хімічних виробництв.
Було заслухано такі доповіді:
• «Сравнительные исследования долговечности водопроводных труб» (Закусило Д., учениця гімназії);
• «Визначення водопроникності нітратцелюлозного покриття промислової вибухової речовини» (Лященко О., студентка гр. ХТ-01Ш);
• «О стабильности эмульсионных взрывчатых составов» (Вовк Т., Лозовик Н., студенти гр. ХТс-31Ш);
• «Принципы низкотемпературного концентрирования серной кислоты» (Гудзовський А., студент гр. ХТ-01Ш);
• «Исследование процесса получения кристаллов KNO3 сферической формы» (Малишок Є., Волк С., студенти гр. ХМ-01Ш);
• «Экстрагирование тринитрата глицерина из баллиститного материала» (Самкова О., студентка гр. Хт-01Ш).
Доповіді супроводжувалися презентаціями, у яких були представлені результати досліджень.
Матеріали роботи семінару надруковані у виданні кафедри ХТВМС.
Підводячи підсумки роботи наукового заходу, його учасники прийняли резолюцію, у якій висловилися за продовження досліджень окреслених проблем.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :