НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ: НАУКА І ПРАКТИКА»

На кафедрі фундаментальних та загальнонаукових дисциплін відбувся III відкритий науково-практичний семінар «Актуальні проблеми філології та філософії: наука і практика». У ньому взяли участь учні шкіл міста (№1, №7, №8, школи-ліцею, гімназії) і студенти коледжу та інституту.
Відкриваючи семінар, з побажанням наснаги і творчих успіхів у наукових пошуках виступила завідувач кафедри, кандидат філософських наук Н.О. Тугай.
У двох секціях: філології і журналістики; соціальної філософії та психології, історії та права - було заслухано 21 учасника, більшість з яких представили свої роботи у вигляді презентацій.

Журі визначило переможців: у секції філології та журналістики
І місце – Радченко Марина, учениця 9 класу ЗОШ №8 (науковий керівник Сапегіна Валентина Анатоліївна);
ІІ місце – Борисенко Даніїл (учень 9 класу ЗНВК: спеціалізована школа-ліцей (науковий керівник Дубровна Тетяна Іванівна);
ІІІ місце – Дмитренко Аліна (учениця 11 класу школи-гімназії (науковий керівник Храмова Тетяна Миколаївна);

у секції соціальної філософії та психології, історії та права
І місце – Голосна Олександра, учениця 10 класу ЗНВК: спеціалізована школа-ліцей (науковий керівник Василенко В’ячеславМиколайович);
ІІ місце – Таванець Олена, учениця11 класу ЗНВК: спеціалізована школа-ліцей (науковий керівник Шундрик Олег Іванович);
ІІІ місце – Сербул Інна (учениця 11 класу школи-гімназії (науковий керівник – Зубко Володимир Павлович).

У ході семінару всі присутні мали можливість ознайомитися з літературними новинками бібліотеки з історії, філософії, лінгвістики, права, соціології, психології і англійської мови, а також перепочити на брейк-каві.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :