МІС ВЕСНА-2014

Цього року свято було подвійним - конкурс краси поєднали з оглядом художньої самодіяльності, у якому демонстрували свої таланти як студенти, так і майбутні абітурієнти – школярі нашого міста.
У конкурсі «Міс Весна-2014» взяли участь найвродливіші дівчата інституту та коледжу: Федченко Вероніка (гр. КС-11), Прокудіна Катерина (гр. ХМ-21Ш), Вербицька Ольга (гр. КС-13), Єресь Наталія (гр. ХТ-21Ш).
Студентки творчо підішли до власної презентації: звучали авторські вірші, пісні, сценки, глядачам навіть продемонстрували власноруч створені прикраси та моделі одягу.
Сучасна красуня має бути не тільки вродливою, а й уміти відповідати на каверзні запитання, зав’язувати краватку, танцювати. Фантазія та творче мислення допомогло учасницям під час конкурсу «Дефіле в стилі ретро» продемонструвати романтичні образи минулого. З усіма завданнями дівчата впоралися креативно та успішно.
Під час конкурсу змагалися не лише красуні-учасниці, а й глядачі. Найбільш активні вболівальники були нагороджені квитками до клубу «Орфей».
Свято краси вдалося на славу, глядачі отримали чимало позитивних емоцій, а учасниці - визнання, нагороди та аплодисменти.
Корона переможниці конкурсу краси дісталася Федченко Вероніці. Міс глядацьких симпатій та Міс Грація стала Вербицька Ольга. Прокудіна Катя здобула титул Міс Чарівність, а Єресь Наталя – Міс Оригінальність.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :