Міський щорічний фестиваль молодіжної творчості «Студентська весна - 2014»

Відбувся щорічний міський конкурс «Студентська весна - 2014». Свої таланти демонстрували представники трьох навчальних закладів міста - Шосткинського інституту, Хіміко-технологічного коледжу та медичного училища.
Ліричні пісні, запальні танці, театральні мініатюри, інструментальні композиції, гімнастичні етюди шквалом оплесків зустрічали численні глядачі. За виступами юних артистів уважно стежило компетентне журі. Адже перемога в цьому турі конкурсу дає право студентам взяти учать у щорічному регіональному фестивалі «Студентська весна - 2014», який відбудеться 10 квітня в Центрі естетичного виховання. До нашого міста з’їдуться найкращі колективи навчальних закладів Конотопа, Глухова, Кролевця і Путивля.
За рішенням журі студентство Шостки будуть представляти такі колективи: СТЕМ, народні ансамблі «Світанок» і «Сузір’я» (усі три працюють на базі Шосткинського інституту) та вокальний ансамбль медичного училища.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :