Зустріч з поетами

26 березня в читальному залі бібліотеки відбувся літературний вечір, присвячений Всесвітньому дню поезії. Уже стало доброю традицією організовувати зустріч студентів, які проживають у гуртожитку, з поетами нашого міста. Цього року на зустріч були запрошені Кужельна Олена Валеріївна та Обуховський Ростислав Васильович.
Олена Валеріївна розповіла про свої перші вірші, написані ще в дитинстві, прочитала власні ліричні твори і представила збірочку «Одинокий ветер», до якої увійшли поезії, написані в різні роки.
Ростислав Васильович навчався у нашому навчальному закладі, потім закінчив інститут культури. Він багато подорожував і все це відобразив у своїх ліричних поезіях і сатиричних творах.
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Студенти Барсукова Марина та Белецький Павло від імені всіх присутніх висловили подяку за можливість долучитися до прекрасного світу поезії і побажали поетам натхнення і творчих успіхів.

На сторінку бібліотеки >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.