Шоу-програма «Супермен – 2013»

Обрати кращого юнака-студента – таке нелегке завдання постало перед глядачами та журі конкурсу «Супермен – 2013», присвяченого традиційному чоловічому дню.
5 студентів інституту та коледжу боролися за перемогу : Овчаров Максим (ПР-21Ш), Малишок Євген (ХМ-01Ш), Слободян Володимир (ХМ-11Ш), Садомов Сергій (ХМ-11Ш) та Лузік Роман (Еа-09).
Вимоги, яким має відповідати студент-супермен, досить непрості. Він повинен бути мужнім і галантним, веселим і виваженим, сильним і романтичним.
З усіма завданнями конкурсанти успішно впоралися: готували власні творчі презентації, запрошували до танцю, розв’язували логічні задачі та відповідали на каверзні питання ведучого.
Переможцем став студент коледжу Лузік Роман. Йому ж дістався і приз глядацьких симпатій. Друге місце посів студент інституту Слободян Володимир, третє – студент інституту Овчаров Максим.
Усі учасники конкурсу отримали подарунки, а глядачі – море позитивних емоцій та суцільне задоволення.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :