Перемога шосткинських студентів

Команда юнаків Шосткинського інституту виборола блискучу перемогу у військово-спортивному конкурсі «Сила і Мужність», що відбувся в спортивному комплексі Сумського державного університету.
Участь у змаганнях узяли команди Сумського державного університету, Шосткинського та Конотопського інститутів СумДУ та Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. Конкурси оцінювало компетентне і поважне журі в складі ветеранів Збройних Сил України та воїнів-афганців.
Юнаки продемонстрували свою силу та кмітливість у шести конкурсах: показали навички стройової підготовки, проявили спритність під час «веселих стартів», а також визначилися найсильніші з армрестлінгу, жиму гирі та перетягуванні канату.
Щиро вітаємо нашу команду та тренерів з перемогою!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :