З 1 лютого 2016 року реєстрація до ЗНО

Шановні абітурієнти!
З 1 лютого до 4 березня 2016 року на базі Шосткинського інституту СумДУ працює пункт реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Тут допоможуть вам правильно скористатися спеціальною програмою, розробленою в УЦОЯО; належно оформити необхідні документи, а також дадуть слушні поради щодо вибору оптимального набору предметів для охоплення якомога ширшого спектру спеціальностей при вступі до вузів. Для реєстрації до ЗНО абітурієнт повинен мати такі документи: паспорт або свідоцтво про народження (копія та оригінал); копію атестата або довідку ЗНЗ про закінчення в 2016 році школи; довідку про створення особливих умов для проходження ЗНО (у разі наявності); 2 кольорові фотографії 3x4.
Згідно з умовами прийому, кожен абітурієнт може обрати для проходження ЗНО не більше 4 предметів. Для вступу в Шосткинський інститут СумДУ, як і в інші вузи України, потрібні сертифікати ЗНО тільки 2016 року з трьох предметів. Українська мова і література є обов'язковим предметом, другим – зазвичай вимагають математику, яка необхідна для вступу на 80% спеціальностей, пропонованих у класичних ВНЗ.

Третім – радимо обрати фізику або хімію, які вимагаються на 75% усіх спеціальностей та спеціалізацій. При реєстрації до ЗНО абітурієнту необхідно буде визначити, яка з дисциплін переноситиметься в ДПА – математика чи історія України. Пропонуємо вашій увазі перелік окремих спеціальностей і необхідних предметів, що дають право брати участь у загальному конкурсі на місця бюджетного фінансування в ШІСумДУ.
1. Хімічні технології та інженерія – підготовка фахівців з проектування енерго- та ресурсозберігаючих хімічних технологій, розробки нових речовин і сумішей, моделювання та оптимізації технологічних процесів із використанням спеціалізованих комп’ютерних програм “Chemcad”, “Cambridgoffice”, “Chem 3D”. Конкурсні предмети для вступу: українська мова та література, математика, хімія або фізика, або біологія, або іноземна мова.
2. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – підготовка фахівців з ефективного ведення бізнесу, господарської діяльності підприємств, розроблення і обґрунтування інвестиційних та інноваційних проектів. Конкурсні предмети: українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова, або географія.
3. Фінанси, банківська справа та страхування – підготовка фахівців з управління грошовими потоками, прибутком, активами та капіталом, проведення фінансового аудиту, надання банківських послуг. Конкурсні предмети: українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова, або географія.
4. Галузеве машинобудування – підготовка фахівців з комп'ютерного проектування і тривимірного моделювання устаткування хімічних та полімерних виробництв; експлуатації, монтажу та ремонту обладнання; впровадження нової техніки та технологій; інтелектуальних методів проектування та управління в машинобудуванні. Конкурсні предмети: українська мова та література, математика, хімія або фізика, або іноземна мова.
5. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – підготовка фахівців з розробки та впровадження комп’ютерних систем автоматики та управління в промисловості, транспорті, зв’язку, комунальному господарстві, енергетиці. Конкурсні предмети: українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова.
Звертаємо вашу увагу, що в цьому році при вступі до ШІСумДУ, як і в інші вузи України, до приймальних комісій слід подавати сертифікати з відповідних дисциплін лише 2016 року із кількістю балів 100 та вище!
Якщо у вас виникли запитання стосовно проходження ЗНО та вибору предметів, звертайтеся до Шосткинського інституту СумДУ за адресою:
вул. Гагаріна, 1, к. 105 або за тел.: (05449) 4-28-20, (099)62-80-749.
Будемо раді вам допомогти!

Відповідальний секретар відбіркової комісії ШІСумДУ
Олександр Тур