Шановні студенти, викладачі, співробітники!

Від усієї душі вітаю Вас з новим 2015 роком і світлим святом Різдва Христова!

Передноворічні дні дають можливість із вдячністю озирнутися на всі досягнення і радощі, які нам подарував рік минулий.

Нам багато чого вдалося, і ще більше належить зробити в нелегкому році прийдешньому, але сподіваюся, що спільними зусиллями ми впораємося з усіма завданнями. Я щиро вдячний вам за конструктивну взаємодію і спільну плідну роботу.

Бажаю нам того, про що нині мріє кожен українець - миру і спокою в рідній землі.

А ще великого особистого щастя та міцного здоров'я! Нехай весь рік буде насичений звершеннями та благополуччям , принесе все найкраще і добре, стане роком нових творчих задумів та професійних досягнень, роком позитивних змін, радісних зустрічей і щасливих подій!

З повагою В.Л.Акуленко, директор інституту

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.