Міжнародний студентський конкурс із комп'ютерного моделювання

У Чернігівському державному технологічному університеті проходив міжнародний студентський конкурс із комп'ютерного моделювання серед користувачів програмних продуктів АСКОН.
Цей конкурс щорічно проводить компанія АСКОН - розробник інженерного программного забезпечення, творець популярної системи автоматизованого проектування КОМПАС-3D.
Шосткинський інституту в цьому конкурсі представляли студенти ІІІ курсу групи ХМ-01Ш Євген Малишок та Сергій Коршок.
Перевірити якість своїх знань з тривимірного моделювання в 2012 році зібралися більше 50 студентів із 25 навчальних закладів Донецька, Житомира, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Києва, Чернігова, Вінниці, Дніпродзержинська та інших міст України.
Проявити себе конкурсанти могли в двох номінаціях. В особистому заліку студенти боролися за право стати кращими з моделювання деталі Картер, а в командному повинні були ефектно представити складальну одиницю.
У перерві між змаганнями учасники конкурсу побували на автобусній екскурсії по місту, відвідали Троїцький собор, а також підземний монастир - Антонієві печери.

На сторінку кафедри СІТ >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.