Зустріч з представниками програми міжнародного студентського обміну «Work and travel»

У Шосткинському інституті СумДУ відбулася зустріч з представниками найпопулярнішої програми міжнародного студентського обміну «Work and travel».
Дівчата із СумДУ, випробувавши на собі умови даної програми, поділилися власними враженнями. За їхніми словами, участь у «Work and travel» має чимало переваг, адже в студентів буде можливість набути досвід роботи в іноземній компанії, удосконалити знання англійської мови та навички міжнародного спілкування, розширити світогляд та розвивати комунікативні здібності, познайомитися з культурою США та подорожувати найцікавішими місцями Америки. А також це прекрасна нагода завести нових друзів та отримати чимало позитивних вражень і заробити грошей.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ