Запрошуємо на Битву Стартапів

5 серпня 2016 року на базі IV корпусу Шосткинського інституту СумДУ пройшла Битва Стартапів, організатором якої виступила Інвестиційна платформа Startup.Network та Індустріальний парк «Свема». Мета заходу - допомогти якомога більшій кількості фаундерів в оцінці готовності та інвестиційної привабливості їхніх проектів, а також прискорити процес пошуку інвестора.
Битва Стартапів пройшла в два етапи. 1 - підприємницький блок, у ході якого досвідчені підприємці, які досягли серйозних результатів в бізнесі, розвивають ряд власних проектів і періодично інвестують перспективні бізнес-ідеї, розказали про останні тренди інвестринку, поділились особистим досвідом і знаннями, дали відповідь на всі запитання. 2 етап - інвесторський блок «Презентації стартапів» - передбачав виступи молодих підприємців, які мали можливість презентувати власні проекти і отримати поради експертів. Для учасників заходу це унікальна можливість залучити в проект ментора, радника, наставника, партнера, перших клієнтів, а можливо, й інвестора; отримати досвід презентації бізнес-ідеї та спілкування з цільовою аудиторією; у разі готовності продукту, протестувати його безпосередньо на заході та отримати миттєвий зворотний зв'язок від експертної ради; отримати масу корисних бізнес-контактів та розширити свою мережу професійних зв’язків.

Шосткинський інститут СумДУ