Випуск ЦЗДФН

Центр заочної та дистанційної форм навчання Шосткинського інституту СумДУ щиро вітає студентів груп ХТз-11Ш, СУз-11Ш, ХМз-11Ш та ХТсз-51Ш, СУсз-51Ш, ХМсз-51Ш з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів бакалаврів та спеціалістів.
Бажаємо випускникам впевнено та успішно розпочати професійну діяльність, стати справжніми фахівцями своєї справи. І нехай цьому сприяють знання, уміння та навички, набуті в стінах нашого інституту. Кожен з випускників завжди може розраховувати на підтримку та допомогу з боку керівництва та викладачів рідного вузу, які готові сприяти науковій та професійній діяльності своїх студентів.
Зичимо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, упевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

З повагою директор ЦЗДФН Шевцова Т.М.

На сторінку ЦЗДФН >>>