Звітують студентські колективи

2 народні колективи, що працюють у студентському клубі ШІСумДУ , порадували своїх шанувальників великим звітним концертом.
Вокальний ансамбль «Сузір’я» під незмінним керівництвом Ірини Соколової уже більше 20 років об’єднує талановиту молодь у прагненні до творчості. Нині учасниками колективу є більше 20 студентів коледжу та інституту. За час існування ансамбль «Сузір’я» узяв участь у багатьох концертах, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. От і в травні цього року на відритому конкурсі-фестивалі патріотичної пісні «Від серця до серця» вокальний колектив був найкращим, а солістка Анастасія Ус стала володарем Гран-прі. Тож у звітному концерті прозвучали пісні-переможці у виконанні визнаних поважним журі дзвінкоголосих студентів. Окремих слів похвали заслужили учасники молодшої групи ансамблю, які вразили глядачів неабиякою виконавською майстерністю. Яскраві костюми, різножанрові твори, складні музичні композиції, незвичайні інтерпретації і, без сумніву, великий талант юних артистів і їхнього керівника – це і є звітний концерт, за словами Ірини Соколової, на 5 з плюсом.
СТЕМ «Спецсмех» - колектив улюблений і популярний у молодіжному середовищі, хоча за віком своїм поважний – працює в студентському клубі з 1977 року! Нинішній керівник театру естрадних мініатюр Геннадій Філон вдячний своїм вихованцям за самостійність, бажання творити, любов до сцени. Саме про це говорив він, дякуючи стемівцям за річну роботу і здобутки. На звітному концерті СТЕМ показав глядачам свої кращі номери, зокрема ті, з якими виступав на фестивалі «Глухів Ха-Ха Шоу».
Студентські творчі колективи відкриті для співпраці. Це яскраво засвідчила участь у звітному концерті викладачів та співробітників навчального закладу, кількох міських творчих об’єднань. Виступ Анатолія Зуєва як соліста вокального ансамблю «Сузір’я», Віктора Кіселя як стемівця 80-х, студії «Dream dance» (керівник Лада Обуховська) та ансамблю сучасного танцю «Let’s go» (керівник Сергій Коваленко) як друзів і гостей свята викликали бурхливі овації залу.
За традицією насамкінець прощалися з випускниками, нагороджували грамотами та подарунками, фотографувалися на пам’ять. Ще один рік позаду, попереду довге творче життя або життя у творчості.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :