Студентка кафедри економіки та управління – дипломант ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка кафедри економіки та управління Шосткинського інституту СумДУ Ангеліна Кантур – дипломант ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».
Кропітка і тривала робота над написанням наукової роботи під керівництвом досвідченого викладача, кандидата економічних наук Вареник Ірини Володимирівни і перемога в І етапі конкурсу привели нашу студентку до участі в підсумковій науково-практичній конференції, що пройшла у квітні на базі Полтавської державної аграрної академії.
Вітаємо Ангеліну Кантур і її наукового керівника Вареник І.В. з перемогою в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2017-2018 н.р. Зичимо нових цікавих ідей, натхнення і бажання працювати на царині науки.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ЕУ >>>