Освітня програма «Я майбутній студент»

У рамках освітньої програми «Я майбутній студент» Шосткинський інститут СумДУ відвідали понад 300 старшокласників міста та району. Вони мали змогу зануритися в атмосферу справжнього студентського життя, прослухати лекції, прочитані для них викладачами вузу, дістати консультації з профорієнтаційних питань, почути слушні поради з приводу підготовки до ЗНО та самого проведення тестування. Правила прийому, зміни у вищій школі відповідно до нового закону, Болонський процес і система навчання – це теми для розмови двох зацікавлених сторін - майбутніх абітурієнтів та викладачів інституту. А на перервах – спілкування зі студентами, серед яких учнів зустріли чимало своїх знайомих, співробітниками вишу; для бажаючих – можливість оглянути аудиторії, лабораторії, зазирнути на кафедри, у бібліотеку, кафе. Кожен учасник програми отримав сертифікат, який дасть змогу безкоштовно пройти тренувальне тестування з основних предметів ЗНО на базі ШІСумДУ в 2015-2016 навчальному році. Та найголовніше, старшокласники на власні очі побачили, що являє собою Шосткинський інститут. А як відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :