Х Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації»

У Тернопільському національному економічному університеті відбувалася Х Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна ідентичність та тенденції глобалізації», організатором якої є Рада молодих вчених ТНЕУ.
Умови сьогодення кидають нові виклики людству, ставлять суспільство перед новими загрозами та проблемами. Глобалізація економіки та соціальної сфери змушує шукати нові наукові рішення. На основі моніторингу ситуації, що нині існує, потрібні нові креативні думки для прискорення економічного зростання країни в цілому.
Шостинський інститут СумДУ на даному науковому форумі представляла Мамчук І. В.,викладач кафедри економіки підприємств, кандидат економічних наук. Конференція проходила в пленарному і секційному режимах та режимі круглих столів. Працювали п’ять секцій, які очолювали молоді науковці ТНЕУ.

За результатами роботи конференції передбачається напрацювання конкретних практичних рекомендацій, що будуть використані при підготовці пропозицій та аналітичних записок для відповідних профільних комітетів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Лютнева конференція – не просто науковий захід, а незвичайний форум з доповідями та дискусіями. Ця конференція – квиток у наукове життя.
Організатори конференції продумали все до маленьких дрібниць, починаючи від щирої зустрічі учасників, злагодженої та надзвичайно цікавої роботи кожного моменту етапу, до можливості змістовно та приємно відпочити, познайомитися з новими людьми, поспілкуватися з колегами та однодумцями, побачити історичний Тернопіль та його мальовничі околиці. На мою думку, ця конференція за організацією, гостинністю, турботою про учасників є однією з кращих в Україні!

Мамчук І. В.,викладач кафедри економіки підприємств

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.