Студенти Шосткинського інституту СумДУ відвідали ТОВ Фархім

Студенти кафедри ХТВМС та кафедри СІТ Шосткинського інституту СумДУ відвідали ТОВ Фархім, що вже понад 10 років працює в місті.
Екскурсії на перспективне виробництво пройшли як один з етапів впровадження освітньо-виробничого комплексу. Майбутні хіміки, механіки та системними мали змогу на власні очі побачити сучасні процеси та виробничі лінії, побувати в цехах та лабораторіях, поспілкуватися з працівниками заводу та його керівництвом.
Інтерес у таких зустрічах взаємний, адже виробництву потрібні висококваліфіковані кадри, молоді, енергійні та ініціативні робітники, а інститут хоче готувати своїх випускників конкурентоспроможними на ринку праці, дбаючи про престиж та імідж навчального закладу. Поєднання цих інтересів, а головне, їх реалізація піде на користь місту, його розвитку і розбудові.

Студенти кафедри СІТ на Фархім

19-го та 20-го жовтня 2017 року відбулися ознайомчі екскурсії студентів 2-4 курсів напрямку підготовки «Системна інженерія» на одне з провідних підприємств регіону ТОВ Фармхім, яке спеціалізується на виробництві матеріалів для фармацевтичної промисловості.
Представники цього, слід відзначити, європейського рівня підприємства надали студентам інформацію про його історію, поточний стан та перспективи розвитку, а також познайомили їх з технологічним обладнанням та сучасними системами автоматизації деяких цехів.
Атмосфера протягом екскурсії була дружня та доброзичлива, тим більше, що серед представників ТОВ Фармхім, які увесь час супроводжували студентів, були випускники ШІСумДУ. Це керівник відділу інформаційних технологій Марус Ігор Володимирович та начальник проектно-конструкторського відділу Афанасьєв Артем Сергійович. До речі, заступник головного інженера Кузьмін Роман Васильович - також випускник нашої кафедри.
В цілому студенти отримали багато дуже корисної та цікавої інформації, залишилися задоволеними та дякували керівництву Фармхім в особі Ляшенко В.І. за надану можливість познайомитися з сучасним виробництвом.
На завершення зустрічі представники підприємства висловили надію на подальшу плідну співпрацю між ШІСумДУ та ТОВ «Фармхім».

Завідувач кафедри СІТ Худолей Г.М.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

На сторінку кафедри СІТ >>>