Літературний вечір, що обіцяє бути гарною традицією

У залі електронної бібліотеки Шосткинського інституту відбулося чергове свято - свято молодості і таланту, юнацького максималізму і високих духовних поривань, що мало назву літературний вечір «Осінній поцілунок». Це було вже не перше зібрання обдарованих студентів, їхніх друзів та однодумців з інших навчальних закладів міста.
Сучасний темп життя, на жаль, диктує нам свої правила, у яких часто забуваються справжні людські цінності. Саме тому студрада інституту вирішила влаштовувати такі своєрідні літературні вітальні, різнотематичні та близькі молоді.
Дружня атмосфера, гарячий чай з солодощами, теплі посмішки, а головне, на одну хвилю налаштовані душі - усе це спонукало до відвертості, розкриття найсокровеннішого та взаєморозуміння. Багато говорили, читали своє, цитували класиків і сучасників, і звичайно ж, вплітали в музику слова.
Спілкування було надзвичайно теплим – ніхто не стежив за часом і не поспішав додому.
«Сподіваємося, що комусь зігріли душу в осінній холодний вечір, а в комусь, можливо, розпалити бажання творити. Ми й надалі будемо розвивати цю добру справу. Віримо, що наступного разу нас буде ще більше», – сподіваються організатори літературного вечора. «Якщо в когось з`явиться бажання приєднатися до нас – ласкаво просимо!» - сказала студентський директор інституту Оля Сачко.

На сторінку Cтудентам >>>