День здоров'я

У Шосткинському інституті пройшло улюблене всіма спортивне свято - День здоров’я. Студенти, викладачі та співробітники зібралися в спортивному комплексі «Свема», щоб підтримати вузівську команду в непростих, але захоплюючих змаганнях. Хіміко-технологічний коледж ім. І.Кожедуба, ЗОШ №1, 12 та гімназія, які уже традиційно долучаються до спортивних заходів інституту, теж виставили свої команди.
Після урочистого відкриття свята та привітань юним спортсменам від директора інституту Н.О.Тугай, директора коледжу Т.І. Сороки, напутніх слів від гостей, 5 команд розпочали змагатися в естафетному бігові, перетягуванні каната, поштовху гирі, армреслінгу, стрибках зі скакалкою та у веселих стартах.
У кожному з цих етапів змагань юнаки та дівчата проявили себе як справжні спортсмени, продемонстрували не лише свої чудові фізичні здібності, але й вміння працювати в команді, допомагати й підтримувати один одного, прагнути перемоги й здобувати її в чесній боротьбі. Особливої напруги пристрасті та емоції вболівальників сягнули під час перетягування каната командами інституту та збірної молодих людей із громадської організації "Сила Шостки" !
Спостерігаючи за перебігом змагань, кожен з присутніх – і учасники і вболівальники – ще раз переконалися в слушності слів англійського філософа Герберта Спенсера, що тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу і характер розвивається в усій своїй могутності.

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :