Співпраця з колегами з ЭС

Уже традиційно кафедра ХТВМС Шосткинського інституту СумДУ співпрацює з сучасними виробниками. Так 18-19 травня в місті Києві на базі підприємства «Славія-АКБ» відбулося спільне тестування нового високотехнологічного обладнання для переробки пластмас виробництва австрійської фірми «PROCON». У роботі брали участь представники Австрійської Республіки, української фірми «Славія-АКБ» та науковці Шосткинського інституту СумДУ, який представляв заступник директора з наукової роботи, к.т.н. Р.В.Закусило.
Підсумком робіт стало отримання складнопрофільового полімерного листового виробу на новому обладнанні. Співпраця ШІСумДУ з австрійськими та київськими колегами триває і має хороші перспективи.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>