VII ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС НАУКОВО - ДОСЛІДНИХ РОІБІТ «НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ІНВЕСТИЦІЙНО – ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ»

23 квітня 2013 року на базі Шосткинського інституту СумДУ вже всьоме відбувся конкурс студентських науково–дослідних робіт. Урочистою промовою ІІ етап конкурсу, що проходив у формі наукового семінару, відкрив директор інституту В. Л. Акуленко. Він привітав конкурсантів та гостей і побажав їм творчих успіхів, натхнення та сміливості в реалізації своїх науково-практичних задумів.
На конкурс цьогоріч було подано 13 науково-дослідних робіт учнів старших класів загальноосвітніх закладів м. Шостки, студентів Хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба, Конотопського та Шосткинського інститутів СумДУ. Варто відзначити різноплановий характер наукових пошуків, представлених на науковому семінарі (ІІ етап конкурсу), що охоплює широкий спектр проблем загальноекономічного характеру.
Особливо актуальними і цікавими були роботи, у яких розглядалися питання становлення та розвитку індустріального парку «Свема», на цьому, зокрема, у своєму виступі-зверненні до учасників конкурсу наголосив мер міста Шостки М.П. Нога. На думку Миколи Петровича, конкурс НДР є заходом важливим та необхідним, що дозволяє не тільки обговорити існуючі проблеми розвитку міста та регіону і віднайти інструменти їх вирішення, а й знайти та залучити зацікавлених осіб до реалізації представлених на конкурсі програм і проектів економічного розвитку міста та регіону.
За результатами двох етапів конкурсною комісією, у яку увійшли експерти Шосткинського інституту СумДУ під головуванням Акуленка В. Л., було визначено та відзначено дипломами та призами кращі роботи.
Перші місця отримали студентки ШІСумДУ Лустова Анна, Пилипенко Дарина та студенти ХТК ім. І. Кожедуба Віліховська Катерина, Маницький Андрій. Друге місце за результатами двох турів експертного оцінювання робіт посіли студенти ШІСумДУ Ходак Аліна, Леонова Ірина, Александренко Олексій, Прокудіна Катерина та учениця ШНВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Мозолевська Ганна.
Треті місця за рішенням конкурсної комісії віддано студентці КІСумДУ Шамардині Катерині, студенткам ШІСумДУ Буліховій Валентині, Шелупиній Віті та учениці ШНВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Задьорі Ользі.
Інші учасники конкурсу отримали заохочувальні призи та сертифікати, що засвідчують активну участь у конкурсі науково-дослідних робіт.
Усі доповіді були виконані на високому науковому рівні. А деякі напрями наукових робіт доповідачів викликали підвищений інтерес, бурхливе обговорення серед учасників семінару (ІІ етап конкурсу) та схвальні відгуки.
Закачати збірку наукових праць, ознайомитися із фотоматеріалами конкурсу, а також знайти іншу корисну додаткову інформацію про конкурс студентських НДР можна на сайті конкурсу: http://kpendr.sumdu.edu.ua

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :