Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Хімічні технології»

На базі Київського національного авіаційного університету пройшла підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Шосткинський інститут представляла студентка кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Дар’я Сокоренко та науковий керівник її роботи Романченко Анжела Миколаївна.
Науково-практична конференція об’єднала роботу двох секцій напряму «Хімічні технології», у одній з яких з доповіддю «Перхлорат калія – окислювач гетерогенної конденсованої системи» виступила наша студентка, а потім у ході дискусії з членами конкурсного журі захистила результати своєї науково-дослідної роботи, отримавши в результаті грамоту за участь у конкурсі.
Усі учасники заходу мали прекрасну нагоду ознайомитися з пріоритетними науковими напрямами, за якими працюють кращі студенти України, з умовами навчання в НАУ, у тому числі і матеріально-технічною базою столичного вузу, поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами, отримати матеріали конференції. Як приємний бонус, цікаві екскурсії містом, зокрема до Державного музею авіації, де в його натурних фондах представлені розробки практично всіх ведучих авіаційних КБ радянського періоду – Туполєва, Яковлєва, Іллюшина, Антонова, Сухого, Мікоян-Гуревича, Камова, Міля, Берієва. Тож учасники конференції отримали велику кількість інформації, побачили на власні очі експозицію музею та мали змогу побувати всередині літаків та вертольотів. Усе це, звичайно ж, стимулює студентів серйозно займатися наукою, діяти і розвиватися.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>